שאלות נפוצות

FAQ

חשבון

בראש דף הבית תמצאו את לחצן ה"הירשם". לחצו עליו ומלאו את הפרטים.
על מנת לשנות את תמונת הפרופיל שלכם, התחברו ע"י לחיצה על לחצן "התחבר" שנמצא בראש האתר. לאחר שתיכנסו לחשבונכם, לחצו על "הגדרות" ובחרו את לשונית "צלמית משתמש". העלו תמונה מסוג PNG או JPG בלבד, רצוי לא גדולה מדי.
במידה ושכחתם את הסיסמא, באפשרותכם לאפס אותה, לשם כך יש ללחוץ על "איפוס סיסמא". לאחר מכן הזינו כתובת הדוא"ל ותקבלו מייל עם קישור לאיפוס הסיסמא.
על מנת לשנות את הסיסמא, התחברו ע"י לחיצה על לחצן "התחבר" שנמצא בראש האתר. לאחר שתיכנסו לחשבונכם, לחצו על "הגדרות", לאחר מכן "סיסמא", ואז הזינו סיסמא חדשה.
על מנת לערוך את פרטי המשתמש, התחברו ע"י לחיצה על לחצן "התחבר" שנמצא בראש האתר. לאחר שתיכנסו לחשבונכם, לחצו על "הגדרות" ואז "כללי". כעת תוכלו לשנות את פרטי המשתמש בהתאם לרצונכם.
במידה ואינכם מצליחים להיכנס לחשבון, עליכם לאפס את הסיסמה, לשם כך יש ללחוץ על "איפוס סיסמה". לאחר מכן הזינו את כתובת הדוא"ל ותקבלו מייל עם קישור לאיפוס הסיסמה.

תשלום

על מנת לשלם דרך האתר, יש להשתמש בכרטיס אשראי בלבד. במידה והנכם מעוניינים באמצעי תשלום חלופי, צרו עמנו קשר ע"י השארת פרטים בדף "צור קשר".
לא ניתן לשלם בתשלומים דרך האתר, אך במידה וברצונכם לעשות זאת, צרו עמנו קשר ע"י השארת פרטים בדף "צור קשר" וננסה לסייע כמיטב יכולתנו.
לא ניתן לבטל את הרכישה לאחר שבוצעה, אך באפשרותכם ליצור עמנו קשר ונשמח לסייע במידת האפשר.
אנו שמחים להרחיב את הסגל המקצועי שלנו, אך תנאי הקבלה אינם פשוטים. על מנת להגיש בקשה, צרו עמנו קשר באמצעות הטופס או עמוד ה"צור קשר".

הלימודים

ההרשמה לקורס מתבצעת באופן אוטומטי ברגע הרכישה
שיעורי הקורס מוצגים באמצעות סרטון וידאו אותו ניתן להגדיל למסך מלא. ברוב הפעמים השיעור ילווה במצגת בה רצוי לצפות במקביל לסרטון, תוכלו לפתוח אותה בחלון נוסף, במסך נפרד או אפילו באופן מודפס.
בחלק ממסלולי הלימוד ניתן לקבל שיעור לדוגמא. על מנת לברר אם באפשרותכם לקבל שיעור הדגמה עבור מסלול הלימודים המועדף עליכם, עברו לדף יצירת הקשר והשאירו פרטים
על מנת להוסיף קורס לרשימת המועדפים, לכו אל לשונית ה"קורסים" ולחצו על הקורס אותו אתם רוצים לצרף. בתוך הדף שייפתח, לחצו על רשימת המשאלות. כעת תוכלו לראות את הקורס מופיע בדף הפרופיל שלכם, לצורך כך התחברו ע"י לחיצה על לחצן "התחבר" שנמצא בראש האתר. לאחר שתיכנסו לחשבונכם, לחצו על "רשימת המשאלות" ובה יופיע הקורס.
פרט לדרישות בסיסיות - חיבור לאינטרנט ומערכת שמע - אין כל דרישה מיוחדות לצורך הצפיה בשיעורים.
בסיום הקורס תוכלו לבחור באחד ממסלולי ההמשך המתאימים לתחום הלימוד אותו בחרתם. על מנת לברר אודות מסלולי ההמשך תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס יצירת הקשר שבצד העמוד או באמצעות פרטי יצירת הקשר המופיעים בדף "צור קשר".
בהחלט. למידע מדוייק תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס יצירת הקשר שבצד העמוד או באמצעות פרטי יצירת הקשר המופיעים כאן.

לא מצאת תשובה ?

  השלוחה המבוקשת:

  תפרנו פה
  אתר חדש מטורף

  הי אורח,
  אתה באתר הלימודים
  הישן שלנו

  עגלת הקניות Have a coupon ?
  • אין מוצרים בעגלת הקניות.