קורס שמאות רכוש

7,990.00₪
קורס שמאות רכוש (2)

קורס שמאות רכוש – ללמוד מקצוע לחיים

 

מהפכת השמאות מעלה הילוך.

בשנים האחרונות גדל הביקוש לשמאי רכוש בקרב חברות הביטוח ומשרדי השמאים המובילים בענף.

הכשרת השמאים המקצועית של מכללת אפיק מאפשרת לכם לרכוש מקצוע לחיים, באמצעות מסלול אינטרנטי או פרונטלי לבחירתכם, ובכך מנגישה את המקצוע לכל אחד ומכל מקום בארץ, ללא צורך בהגעה פיזית לכיתת הלימוד. 

 

על הקורס…

נזקי רכוש הם מאפיין קבוע של חיי היום-יום, אך תהליך הטיפול בהם הוא מורכב ומצריך מומחיות וניסיון. נזקים אלה עשויים ללבוש מראה שונה מאירוע לאירוע, החל מאנשים פרטיים שחשופים למפגעים פיזיים ועד לתאגידים גדולים הרגישים להתקפות סייבר.

מסיבות אלה נדרשים הסטודנטים בלימודי שמאות רכוש ללימודים מקצועיים ומעמיקים שמטרתם להכינם להשתלבות מהירה וטבעית בענף השמאות.

הלומדים במסגרת קורס שמאות רכוש אונליין זוכים לשיעורי לימוד מצולמים הזמינים להם 24/7, ובנוסף תרגולים, מבחנים, חומרי לימוד וחומרי עזר, הכל עם נגישות מלאה ובפיקוח הארגון לקידום והעשרת שמאים בישראל (עו”ר).

 

מה עושה שמאי רכוש?

שמאות רכוש הינה אומדן השווי הכספי של רכוש, זכויות או מוניטין. מטרת השמאי היא להעריך את נזקם או ערכם הביטוחי של פריטים אלה לגורמים פרטיים או עסקיים. בין העסקים השוכרים את שירותיו של שמאי הרכוש ניתן למנות חברות ביטוח, חברות חקלאיות, משרדים ועוד. מאפיינים אלה הם האחראים לפוטנציאל ההכנסה הגבוה, ולכך שהמקצוע יציב וחסין מהשפעות כלכליות שליליות (כמו מיתון למשל).

ללא צורך בתואר או רישיון

בתור סטודנטים, אינכם נדרשים לתואר ראשון ולא לרישיון מכל סוג שהוא. כיוון שכישוריכם נבדקים היטב ע”י משרדי השמאים וחברות הביטוח בטרם תתחילו את ההתמחות, לכן ישנה חשיבות מכרעת לאיכות הלמידה.

תהליך ההכשרה

מכיוון שלא צריך רישיון על מנת לעסוק בשמאות רכוש, חברות הביטוח ומשרדי השמאים שמים דגש רב על רמת ההכשרה ותכני הקורס. לכן עוברים בוגרי מכללת אפיק הכשרה מקיפה הכוללת מפגשים והרצאות עם בכירי הענף, התנסות פיזית באתר שניזוק וכן פרויקט גמר המוחזר בתום הקורס. בנוסף מפוקחת המכללה ותכניה ע”י הארגון לקידום והעשרת שמאים בישראל, ועם קבלת התעודה משתייכים הסטודנטים לארגון באופן מיידי.

מבנה הקורס

לימודי שמאות רכוש בנויים מ-13 מפגשים מקיפים הכוללים ניתוח פוליסות ביטוח, הכרת החקיקה, הבנה והכרת המחירונים המקובלים בשוק הרכוש ועוד מגוון רחב של נושאים. במסגרת הקורס תידרשו לבצע מספר מטלות בכדי לקבל את ההסמכה הנחשקת, אותן ניתן להגיש גם מהבית(!), כאשר בסיום המסלול ייערך מבחן מסכם והגשת פרוייקט גמר של ניתוח אירוע נזק. מטרתן של המשימות היא להוציא אתכם לשוק העבודה עם הידע המקסימלי והכלים הדרושים להתחיל לעבוד כבר מהיום הראשון.

שמאות רכוש – עכשיו באונליין!

אין לכם זמן לנסיעות? רוצים ללמוד מכל מקום בזמן שנוח לכם? הגעתם למקום הנכון, כי בעשור השלישי של המאה ה-21 לימודי האונליין הם כבר לא מה שהיו:

להריץ קדימה 
במסלול האונליין אתם כבר לא תלויים בצרכים של הסטודנטים האחרים בכיתה. המרצה מתקדם מהר מדי? תוכלו לעצור ולהריץ את השיעור לאחור. הבנתם את החומר ובא לכם להתקדם? תוכלו להריץ את קצב הדיבור עד פי מקצב הדיבור הרגיל מבלי לפגוע באיכות הוידאו:
שיפור הלמידה
המהפכה האינטרנטית לא מעוצרת וכך גם חוויית הלימוד. הבחנים יתקיימו אונליין ובהתראה מראש. השיעורים יכללו תוספים ייעודיים ללמידה אפקטיבית, כמו למשל אפשרות לרשום הערות או לדפדף במצגת תוך כדי הצפיה בשיעור:

שמאות אונליין – הצצה למסלול

חומר הלימודים

מסלול שמאות רכוש אינו רק תיאורטי.

ההתנסות מתחילה מהשטח, והיא כוללת הדרכות בחברות המובילות במשק, הרצאות של טובי המומחים וסיור באתר שניזוק. במהלך פעילויות אלה תלמדו מול איזה אנשי מקצוע יהיה עליכם לעבוד על מנת להתמקצע בשיקום נזקים רב מערכתיים, נזקי אש, הצפות ופגיעה בציוד אלקטרוני. בסיורים אלה תיחשפו לשיטות העבודה, למכשור ולטכנולוגיות המתקדמות בהם עושים שימוש לעצירה והתאוששות הנזק ותבינו איך לייצר סינרגיה בין עבודתכם כשמאים לבין הספקים השונים.

תחומי הלימוד בהם תוכשרו במהלך הקורס כשמאי רכוש:

 • מבוא לשמאות רכוש
 • ביטוח
 • נזקי מים
 • נזקי אש
 • נזקים שונים וחוות דעת
 • שווי מהיר
 • דרישות משפטיות
 • נזקי חקלאות
 • עבודה מול ספקים
 • יציאה אל השטח
 • סיכום הקורס והחזרת פרוייקט גמר

 

 

מכללת אפיק – המובילה בשמאות

שלושה דברים מבדילים מכללה מוצלחת ממכללות אחרות: וותק, פרקטיקה ומרצים מהמעלה הראשונה. 

מכללת אפיק היא המכללה היחידה בארץ שמובילה בכל שלושת הקטגוריות, ובפער ניכר. המכללה נוסדה ב-2008 והפכה במהרה למוקד הכשרה לאנשי המקצוע המובילים במשק. הדרך בה זה קרה שייכת לשיטת לימודים הייחודית המשלבת תיאוריה לצד פרקטיקה, והפעלת מערך לימודי האונליין הייחודי והראשון מסוגו בארץ. צוות המרצים של המכללה אינו רק המקצועי ביותר, אלא גם זה שמתעדכן באופן התדיר ביותר בהתפתחויות המקצועיות של ענפי המשק ובתכני הלימוד הנדרשים ע”י גופי המקצוע בכל ענף וענף. מסלולי המכללה מפוקחים ע”י הארגון לקידום והעשרת שמאים בישראל (ע”ר) והיא מתגאה באחוזי מעבר גבוהים במיוחד של תלמידיה בכל מסלולי הלימוד.

התקשורת מסקרת את מכללת אפיק:

כתבת כלכליסט, כנס אפיקי השקעות 2018

הבוגרים מספרים על המסלול:

 

“הרצאות מרתקות, ומאוד מעשירות”. 

רפאל גרינשטיין, בוגר הקורס

“אני יוצא מהמכללה עם ארגז כלים עמוס”.

בני אסרף, בוגר הקורס

 

 

“השמיים הם הגבול”

ניסים סליס, בוגר הקורס

 

רוצים להצטרף למסלול?

מלאו את הטופס וניצור עמכם קשר:

  תקנון האתרקראתי ואני מאשר/ת את

  מאפייני הקורס

  • שיעורים 28
  • שאלונים 0
  • רמת המומחיות כל הרמות
  • שפה עברית
  • סטודנטים 159
  • מטלות כן

  תפרנו פה
  אתר חדש מטורף

  הי אורח,
  אתה באתר הלימודים
  הישן שלנו